Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja-administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183291

Tööpakkumise number

183291

Töö kirjeldus

• klientide juhendamine
• korra ja sujuva klienditeeninduse tagamine
• korrarikkumiste tõkestamine
• telefonikõnede vastuvõtmine

Nõudmised kandidaadile

• vanus 19-55 a.
• eesti, vene ja inglise keele oskus
• kohtulikult karistamata
• kohusetundlikkus, korrektsus, hea suhtemisoskus

Ettevõte pakub

• kindlat töökohta
• stabiilset sissetulekut
• kaasaegseid-ja dünaamilisi töötingimusi

Lisainfo

Pakume turvatööd ka meelelahutusasutustes. Vajalik turvatöötaja kvalifikatsioonitunnistus, tervisetõend ja eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2009
Kuulutus sisestati:
1. september 2009

OÜ ARTICARD on aastal 2003 Eesti erakapitalil loodud turvafirma, mis pakub ettevõtetele, organisatsioonidele ja eraisikutele turvateenuseid. Meie tegevuslitsentsid (nr-d.PA-623-TU ja PA-624-TU) annavad meile loa osutada meie klientidele turvaseadusega lubatud turvateenuseid. Firma juhtkond ja turvatöötajate isikkoosseis koosneb oma ala professionaalidest, kes on läbinud nii teoreetilise kui ka praktilise ettevalmistuse. Teenistuse ajal on turvatöötajad varustatud raadiosaatjatega, millega nad on pidevas ühenduses valvekeskusega ja nad omavad kõiki tööks vajalikke erivahendeid. Meie lähenemine igale kliendile on individuaalne ja me aitame leida igale objektile optimaalse lahenduse.