Turvasüsteemide tehnik (Jõhvi)
Tööpakkumise number #825235

AS G4S Eesti
Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Nõrkvoolusüsteemide, sh turva- ja tuleohutussüsteemide paigaldamine, seadistamine, hooldamine.

Ootused kandidaadile

* Varasem turva- või tuleohutussüsteemide töökogemus paigaldamisel, seadistamisel või hooldamisel;
* B-kategooria juhiload;
* saad hakkama ka eesti keeles;
* tehniline vaist ja IT teadmised;
* tahe areneda ja tööd teha antud erialal;
Kindel eelis, kui olemas turvasüsteemide tehniku kvalifikatsioon tase 4;

Ettevõte pakub

* huvitavat ja mitmekülgset tööd;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* kaasaegseid töövahendeid sh tööauto;
* toetavaid ja ägedaid kolleege;
* pidevat enesetäienduse võimalusi kasvamaks kvalifitseeritud spetsialistiks;
* G4S spordiklubi kaudu soodsaid sportimise võimalusi üle Eesti ja erinevaid ühisüritusi;

Tööpakkumise number
#825235

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
22. november 2022
Turvasüsteemide tehnik (Jõhvi) Turvasüsteemide tehnik (Jõhvi)

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
АВТОМАТИК Viru Keemia Grupp AS
АВТОМАТИК Viru Keemia Grupp AS • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
2 näd. tagasi
PAIGALDUS- JA HOOLDUSJUHT Forus Security AS
PAIGALDUS- JA HOOLDUSJUHT Forus Security AS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
4 näd. tagasi
AUTOREMONDILUKKSEPP ZimAuto OÜ
1 päev jäänud
AUTOREMONDILUKKSEPP ZimAuto OÜ • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
UUS
2 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA / VALVETÖÖTAJA (KOHTLA-JÄRVE) SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ
UUS
2 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA / VALVETÖÖTAJA (KOHTLA-JÄRVE) SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
6 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA KAUBANDUSOBJEKTILE (KOHTLA-JÄRVE) Forus Security AS
6 p. tagasi
TURVATÖÖTAJA KAUBANDUSOBJEKTILE (KOHTLA-JÄRVE) Forus Security AS • Kohtla Järve / Jõhvi
Vaatan kõiki