Turvasüsteemide paigaldustehnik (Pärnu)
Tööpakkumise number #794721

AS G4S Eesti
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Nõrkvoolu sh. turva ja tulekahjusüsteemide paigaldamine ja seadistamine.

Ootused kandidaadile

* varasem nõrkvoolu-,turva või tuleohutussüsteemide paigaldamisel või hooldamisel;
* tehniline taip ja soov süsteemide toimima panna;
* B-kategooria juhtimisõigus;
* eesti keel vähemalt suhtlustasemel;
* Kindel eelis, kui omad turvatehniku kvalifikatsiooni tase 4;

Ettevõte pakub

* huvitavat ja mitmekülgset tööd;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* kaasaegseid töövahendeid sh tööauto;
* toetavaid ja ägedaid kolleege;
* pidevat enesetäienduse võimalusi kasvamaks kvalifitseeritud spetsialistiks;
* G4S spordiklubi kaudu soodsaid sportimise võimalusi üle Eesti ja erinevaid ühisüritusi;

Tööpakkumise number
#794721

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2022
Turvasüsteemide paigaldustehnik (Pärnu) Turvasüsteemide paigaldustehnik (Pärnu)

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
päev tagasi
TURVATÖÖTAJA PÄRNUSSE Viking Security AS
UUS
päev tagasi
TURVATÖÖTAJA PÄRNUSSE Viking Security AS • Pärnu
Pärnu
4 p. tagasi
AVATÄIDETE MÕÕTMINE JA PAIGALDAMINE VORANO OÜ
1600 - 2100 €/kuus
4 p. tagasi
AVATÄIDETE MÕÕTMINE JA PAIGALDAMINE VORANO OÜ • Pärnu
Pärnu
4 p. tagasi
TRANSPORDITÖÖLINE PÄRNU SELVERITES Selver
4 p. tagasi
TRANSPORDITÖÖLINE PÄRNU SELVERITES Selver • Pärnu
Pärnu
4 p. tagasi
KATLAKÄITAJA AURUKATELDELE NORDIC FIBREBOARD LTD OÜ
4 p. tagasi
KATLAKÄITAJA AURUKATELDELE NORDIC FIBREBOARD LTD OÜ • Pärnu
Pärnu