Turvasüsteemide hooldustehnik (Lõuna-Eesti)
Tööpakkumise number #729872

TTD
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

* Nõrkvoolu- ja valvesüsteemide hooldus
* Tulekahjusüsteemide hooldus (gaasi, vee-ja vahtkustutuse)

Ootused kandidaadile

*Varasem töökogemus nõrkvoolu-, valve- ja/või tulekahjusüsteemide hooldamisel
*B-kategooria juhiload
*eesti keele oskus
*arvuti kasutamise oskus
*kasuks tuleb turvasüsteemide tehniku kutsetunnistus tase 4

Ettevõte pakub

* stabiilset ja mitmekülgset tööd
* kaasaegseid töövahendeid sh. ametiautot
* arengu-ja karjäärivõimalusi
* sportimisvõimalusi läbi G4S Spordiklubi

Tööpakkumise number
#729872

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2021
Kuulutus sisestati:
14. september 2021