2023-08-23 14:48:55

Turva- ja nõrkvoolusüsteemide hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Alates 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse meeskonda uusi Turva ja nõrkvoolusüsteemide hooldustehnikuid.

Hooldustehnikuna oleks sinu tööks kontrollida ja hooldada  ATS-, valve-, video ja teisi tuleohutus- ja turvasüsteeme. Sinu ülesanne on välja selgitada rikete tekkel nende põhjused ja need kõrvalda. Lisaks  seadmete kasutamisel puudutavatel küsimustes klientide nõustamine ja koolitus.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:

  • Omad eelnevat töökogemust turva- ja tuleohutussüsteemide paigaldamisel ja/või hooldamisel
  • Omad B-kategooria juhiluba
  • Omad vähemalt keskharidust
  • Suhtled vabalt eesti keeles
  • Oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida
  • Sul on hea suhtlemisoskus

Kindel eelis on, kui omad Turvasüsteemide tehniku kvalifikatsiooni või oled valmis seda omandama

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Head töötasu ja motiveerivat boonussüsteemi
  • Kaasaegseid töövahendeid ja tööautot
  • Täiendkoolitusi, mis toetavad Sinu arengut
  • Toetavaid kolleege ja ühisüritusi