Turundusspetsialist
Tööpakkumise number #802060

1

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Magaziini turundusmeeskond vajab kolleegi, kelle käe all saavad sotsiaalmeediakanalid, koduleht ning e-uudiskiri asjaliku sisu,valmivad kõnetavad printmeedia reklaamid, igakuine otsepost ning palju muud meie kliendi jaoks kasulikku!

Ootused kandidaadile

Ootame sinult

  • huvi valdkonna vastu

  • positiivsust ja initsiatiivikust

  • mõtteviisi “Mida ei tea, seda uurin!”

  • oskust tegeleda mitme ülesandega paralleelselt

  • meeskonnatöö- ja ajaplaneerimisoskust

  • kasuks tuleb kujundusprogrammide tundmine

Ettevõte pakub

Sind ootavad

  • ettevõttesisesed soodustused

  • spordikompensatsioon

  • hubane kontor

  • osaline kaugtöö võimalus

  • toredad kolleegid ja lõbusad kohvipausid

  • vahvad ühisettevõtmised

Tööpakkumise number
#802060

Info

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2022
Turundusspetsialist Turundusspetsialist

KPG Kaubanduse OÜ

KPG Kaubanduse OÜ on
Eesti kapitalil põhinev MAGAZIINI kauplusi
ühendav ettevõte. Esimene Magaziin avati 2000. aastal. Nüüdseks on mitmekesise
kaubavalikuga aia- ja kodukaupu pakkuvad 13 Magaziini poodi avatud Tallinnas, Viimsis,
Tartus, Pärnus, Rakveres, Viljandis, Võrus, Valgas, Raplas, Kohtla-Järvel ja Sillamäel.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
OSTUJUHT Wermo AS
OSTUJUHT Wermo AS • Võrumaa
Võrumaa
2 näd. tagasi
NOORSOOTÖÖTAJA HAANJASSE Rõuge Noorsootöö Keskus
4 päeva jäänud
NOORSOOTÖÖTAJA HAANJASSE Rõuge Noorsootöö Keskus • Võrumaa
Võrumaa
3 p. tagasi
KAUBAKATEGOORIAJUHT (KAUBA TELLIJA) PÕLVA SELVERIS Selver
3 p. tagasi
KAUBAKATEGOORIAJUHT (KAUBA TELLIJA) PÕLVA SELVERIS Selver • Põlvamaa
Põlvamaa
Osaline kaugtöö võimalus TEGEVJUHT Sihtasutus Rõuge valla turism
Alates 1800 €/kuus
TEGEVJUHT Sihtasutus Rõuge valla turism • Võrumaa
Osaline kaugtöö võimalus
Võrumaa
PARKSEPA KESKKOOLI DIREKTOR VÕRU VALLAVALITSUS
Kuni 2245 €/kuus
PARKSEPA KESKKOOLI DIREKTOR VÕRU VALLAVALITSUS • Võrumaa
Võrumaa
Vaatan kõiki