Turundusspetsialist
Tööpakkumise number #755555

Salvest AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Veebilehe sisu haldamine, SEO ning Analytics kasutamine.

  • Google Ad’s, Facebook Ads´i ja Youtube kanalite edukas kasutamine ja tulemuste analüüs.

  • Google’s ja erinevates sotsiaalmeedia kanalites kampaaniate seadistamine ja eemärgistamine.

  • Digikampaaniate loomine, teostamine ja hilisem mõõtmine, sh nende analüüsimine ning tõlgendamine.

  • Digiturunduse trendid.

  • Adobe Illustrator kasutamine – lihtsamate kujundustööde teostamineus.

  • Sisuloome (blogi, sotsiaalmeedia, uudiskirjad, artiklid jm).

  • Sotsiaalmeedia kanalite tulemuste muutmine uueks sisendiks.

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust turundusvaldkonnas.

  • Kõrgharidust või turundusalast keskeriharidust.

  • Tahet leida võimalusi ja lahendusi, kus loovus ja iseseisvus on võtmeomadused!

  • Initsiatiivikust ja aja planeerimise oskust.

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • Ägedaid ja teotahtelisi töökaaslasi

  • Kaasaegset töökeskkonda, kus tööd on võimalik osaliselt teha ka distantsilt

  • Ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ning lisatoetust sportimiseks läbi Stebby keskkonna.

Tööpakkumise number
#755555

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2022
Turundusspetsialist Turundusspetsialist

Salvest AS

1946. aastal Tartus tegevust alustanud Salvest on tugevate traditsioonidega Eesti toiduainetööstus. Salvest kasutab oma tootmises võimalikult palju kodumaist toorainet ning panustab aktiivselt ka mahetootmise arengusse Eestis. Salvesti 32,000 ruutmeetri suuruses tehase-kompleksis töötab ühtekokku 180 inimest, kes valmistavad eestimaalaste seas armastatud kõrge kvaliteediga Salvesti erinevaid tooteid nagu supid, kurgid, kastmed, ketšupid, Põnni lastetoidud, Meie Mari moosid ja Smushie smuutid.

Vaata rohkem