Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755555

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Veebilehe sisu haldamine, SEO ning Analytics kasutamine.

  • Google Ad’s, Facebook Ads´i ja Youtube kanalite edukas kasutamine ja tulemuste analüüs.

  • Google’s ja erinevates sotsiaalmeedia kanalites kampaaniate seadistamine ja eemärgistamine.

  • Digikampaaniate loomine, teostamine ja hilisem mõõtmine, sh nende analüüsimine ning tõlgendamine.

  • Digiturunduse trendid.

  • Adobe Illustrator kasutamine – lihtsamate kujundustööde teostamineus.

  • Sisuloome (blogi, sotsiaalmeedia, uudiskirjad, artiklid jm).

  • Sotsiaalmeedia kanalite tulemuste muutmine uueks sisendiks.

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust turundusvaldkonnas.

  • Kõrgharidust või turundusalast keskeriharidust.

  • Tahet leida võimalusi ja lahendusi, kus loovus ja iseseisvus on võtmeomadused!

  • Initsiatiivikust ja aja planeerimise oskust.

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • Ägedaid ja teotahtelisi töökaaslasi

  • Kaasaegset töökeskkonda, kus tööd on võimalik osaliselt teha ka distantsilt

  • Ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ning lisatoetust sportimiseks läbi Stebby keskkonna.

Tööpakkumise number
#755555

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem