2023-08-23 14:48:55

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kiiresti arenevasse meeskonda kogemustega turundusspetsialisti, kes suudab oma loovuse ja strateegiliste oskustega suunata ja täiendada meie ettevõtte turundustegevusi. Kui Sul on silmapaistev turundusalane taust, oled valmis võtma juhtrolli mitmekülgsetes projektides ning soovid panustada Rae ja Valgeranna golfiväljakute edukusse, siis ootame Sind meiega liituma!

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • Turundusalast kogemust, teadmisi ning lennukaid ideid: Sul on praktiline kogemus turunduse valdkonnas ja soov selles valdkonnas kasvada ning valdkonna arengutega kaasas käia.
  • Erialase hariduse olemasolu, mis toetab kandidatuuri: Omad vajalikku hariduslikku tausta turunduse või ärijuhtimise alal, kas kraadi- või silmapaistva täiendõppe tasandil.
  • Väga head organiseerimisvõimet, täpsust ja analüüsivõimet: Oled strateegiline mõtleja ja suudad efektiivselt hallata mitmeid projekte korraga.
  • Head stiilitaju ja eneseväljendamise oskust: Suudad luua mõjusaid turundusmaterjale, mis kajastavad brändi identiteeti.
  • Iseseisvust ning kiiret kohanemisvõimet: Oled valmis võtma vastutust ja tegutsema muutuvas keskkonnas.
  • Loovlahendustele orienteeritust: Sul on võime leida innovaatilisi lahendusi, mõelda „kastist välja“ ning tuua kaasa värsket mõtteviisi.
  • Olemasolevate reklaamipartnerite hoidmist ja haldamist.
  • Turundustarkvara tundmist: Orienteerud erinevates tehnoloogilistes lahendustes, mis turundustegevuste teostamisel abiks on, suudad vajadusel leida efektiivsemaid lahendusi. Suudad vajadusel ka ise lihtsamaid kujundustöid teha.
  • Head inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas: Lisaks on kasuks soome ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Töökohta sektori juhtivas ettevõttes: Saad olla osa meeskonnast, kus väärtustatakse loovust ja uuendusmeelsust.
  • Võimalust areneda turundusmaastikul: Toetame Sinu erialast kasvu ja pakume võimalust osaleda koolitustel ning täiendõppel.
  • Juhtrolli Tallinna lähima golfiväljaku Rae Golfi ja Pärnumaa esimese golfiväljaku White Beach Golfi turundustegevustes: Saad suunata oluliste projektide õnnestumist ja panustada golfikultuuri arengusse.
  • Laialdasi võimalusi ideede ellu viimiseks: Sinu loovust ja ettevõtlikkust toetatakse ning julgustatakse.
  • Nooruslikku, kokkuhoidevat ja "teeme ära" suhtumisega kollektiivi: Meie meeskond on innustav ja toetav, kus hindame üheskoos saavutatud tulemusi.
  • Golfiõpet ja mängimistgolfimäng võib olla osa Sinu tööst, mitte ainult hobi.
  • Pere- ja töötajasõbralikku töökeskkonda: Hoolitseme selle eest, et Sa tunneksid end meiega hästi.
  • Kõige ilusamat töökeskkonda golfiväljakul (hooajal): Naudi tööd looduse keskel, kus igapäevane kontorivaade on avar golfiväljak.
  • Võimalust täiendõppeks ja erialaseks arenguks: Arendame koos oma meeskonda ja toetame Sind professionaalsel teekonnal.