Tööpakkumise number

625641

Optimera Estonia AS - Ehituse ABC turundusspetsialist

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded:

  • Turunduskampaaniate ettevalmistamine
  • Turuanalüüs, konkurentide tegevusega kursis olemine
  • Kaupluste infomaterjalide väljatöötamine
  • Töö turundus- ja müügitoematerjalidega vastavalt meediaplaanile
koostöös kujundajaga
  • Firmaürituste ettevalmistamine
  • Turundusalane koostöö kaupluste ja hankijatega
  • Reklaampindade müük kauplustes
  • Osalemine Ehituse ABC kaupluste keskkonna loomisel

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on ametikohale vastav haridus või läbitud täiendkoolitused
  • Soovitavalt omad turundusalast töökogemust
  • Valdad kõrgtasemel eesti keelt ning suhtlustasemel inglise-ja vene keelt
  • Sulle meeldib töötada meeskonnas
  • Oled valmis panustama heade tulemuste saavutamise nimel, oled loov ja
näitad üles omaalgatust
  • Oskad seada prioriteete, oled kohusetundlik ning oled vajadusel valmis
ka rutiinsemaks tööks
  • Kasuks tuleb kujundusprogrammi Adobe InDesign kasutusoskus

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- hüvede ja soodustuste paketti
- sporditoetust
- omatöötaja soodustust kaupade soetamisel
- huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises kontsernis
- õppimis- ja arenguvõimalusi
- meeldivaid töötingimusi ning sõbralikku ja toetavat meeskonda
- ühisüritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. november 2019
Kuulutus sisestati:
1. november 2019
Soovin kandideerida

Turundusspetsialist

OPTIMERA ESTONIA AS - EHITUSE ABC

Ehituse ABC ärinimega Optimera Estonia AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Saint-Gobain, mis on esindatud üle maailma 65 riigis, pakkudes tööd rohkem kui 170 000 inimesele. Ehituse ABC on tegelenud ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga üle 20 aasta ja tänasel päeval on meil Eestis 11 kauplust ja Lätis 2 kauplust. Tänu oma pikaaegsele kogemusele oleme usaldusväärne partner oma klientidele ja koostööpartneritele. Meie ettevõtet ja töötajaid iseloomustab professionaalsus ja kliendisõbralikkus.

Avan ettevõtte profiili