Värsked tööpakkumised

Turundusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436335

Tööpakkumise number

436335

Töö kirjeldus

Pakume tööd Turundusspetsialistile, kelle põhilisteks tööülesanneteks on ettevõtte turundusstrateegia koostamine ja elluviimine, kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamine, infomaterjalide (tootelehed, sertifikaadid jne) koostamine, reklaammaterjalidega ja -kujundustega töötamine (reklaamtööde tellimine), ürituste korraldamine, müügikohtade esinduslikkuse tagamine, müügimeeskonna abistamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:
• Sul on turundus- või majandusalane kõrgharidus
• Sul on hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus ja soovitavalt eelnev töökogemus turunduses
• Sa oled usaldusväärne ja kohusetundlik
• Oled initsiatiivikas, õpivõimeline ja motiveeritud
• Oled positiivse ellusuhtumisega ja tulemustele orienteeritud, sihikindel, töökas ning oskad töötada iseseisvalt.
• Valdad heal tasemel eesti, inglise ja vene keelt
• Loov mõtlemine ja julgus tulla uute ideedega välja
• Hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, kujundusprogrammid, kodulehe haldus)
• Sul on B-kategooria juhiload

Kaasaegset töökeskkonda ja korralikke töövahendeid (uus kontor ja olmeruumid)
Meeldivat kollektiivi
Konkurentsivõimelist palka
Stabiilset töökohta ligi 25 aasta vanuses ettevõttes
Tööalast koolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2016
Kuulutus sisestati:
16. august 2016

AS Mass on asutatud 1991. aastal erakapitali baasil. Tänaseks on AS Mass kasvanud üheks arvestatavaks kattevineeri ja väärispuidu müüjaks Eestis. Enamus suuremaid ja väiksemaid mööblitootjaid kuuluvad firma klientide hulka. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda klientidele parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupu. Meie kollektiivis on 12 inimest.