Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716043

TURUNDUSSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Turundusspetsialistina tegeled turunduskampaaniate väljatöötamise ja elluviimisega, kodulehe ja sotsiaalmeedia haldamise ja arendamisega, turundusmaterjalide väljatöötamise ja tellimisega ning ürituste korraldamisega.

Ootused kandidaadile

  • Oskus iseseisvalt tööd planeerida ja ellu viia

  • Hea organiseerimisvõime ja suhtlusoskus ning positiivne hoiak

  • Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ja heal tasemel inglise keele oskus

  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Huvitavat ja väljakutsuvat tööd lukumaailmas, sporditoetust ning ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#716043

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2021
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Lock Force OÜ on lukkude ja lukutarvikute müügi,
paigalduse ning lukustuse projekteerimisega tegelev ettevõte.
Pakume teadlikke lahendusi võtmest läbipääsusüsteemideni.

Vaata rohkem