Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730205

TURUNDUSSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ettevõtte turundusplaani ja -tegevuste elluviimine

* Imago kujundamine ja bränding

* E-poe ja kodulehe haldamine ja arendamine

* Turundus- ja arendusprojektid

Ootused kandidaadile

Sobid Kalev Spa turundusspetsialistiks, kui oled varasema turundusalase kogemusega ning orienteerud lisaks offline turundusele hästi ka digiturunduses. Lood ja toimetad heal meelel tekstilist sisu ning naudid väiksemate kujundustööde tegemist. Oled hea analüüsivõimega, kohusetundlik ja oskad iseseisvalt eesmärke püstitada. Julged enda kanda võtta põnevaid ja ettevõtet arendavaid projekte ning oled valmis vallutama oma lennukate ideedega nii kohalikku kui ka välisturgusid.

Ettevõte pakub

* Stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes

* Meeldivat ja nooruslikku kollektiivi

* Veekeskuse ja spordiklubi kasutamise võimalust

Tööpakkumise number
#730205

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus on Tallinna vanalinnas asuv hotell, spordi- ja vabaajakeskus. Pakume külastajatele võimalust sportida 50m basseinis, jõu- ja aeroobikasaalis ning lõõgastuda spaa saunades ja basseinides. Külastajad saavad nautida head toitu kauni interjööriga restoranis Allee, majutuda modernsetes hotellitubades ning kasutada professionaalseid ilu-ja tervisekeskuse teenuseid.

Vaata rohkem