Värsked tööpakkumised

Turundusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234120

Tööpakkumise number

234120

Töö kirjeldus

• arendada Eesti Postile strateegiliselt olulise valdkonna – infologistika divisjoni turundusstrateegiat
• viia operatiivselt ellu sihtturunduse ja e-lahenduste turundusstrateegiat
• panustada sisuliselt ja aktiivselt teenuste arendusse
• koostada ja järgida valdkonna turundusplaani ja eelarvet
• tegutseda operatiivselt valdkonna äritulemustest johtuvalt

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• väga hea arvuti kasutamise oskus
• vähemalt 3 a. turundustöö kogemus
• süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja õppimisvõime, eelarve koostamise ja jälgimise oskus
• kohusetundlikkus, iseseisvus töös ja tulemustele orienteeritus, hea pingetaluvus

Kasuks tuleb
• suurettevõttes töötamise kogemus
• töökogemus kommunikatsioonivaldkonnas
• meeskonna juhtimise kogemus

• palju huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• kaasaegseid töötingimusi
• meeldivat tulemustele orienteeritud nooruslikku meeskonda
• väga häid sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2011
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2011

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.