TURUNDUSSPETSIALIST
Tööpakkumise number #735092

9
Crowdestate AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • reklaami- ja turunduskampaaniate kavandamine, koordineerimine ja elluviimine

  • kõigi reklaami- ja turunduskampaaniate tulemuslikkuse mõõtmine

  • ettevõtte sotsiaalmeedia platvormide haldamine

  • koostöö reklaami- ja meediaekspertidega, et saavutada parimaid tulemusi

  • investeerimisprojektidega seotud rahvusvaheliste turunduskampaaniate korraldamine

  • tõlgete haldus

Ootused kandidaadile

  • teadmised ja kogemus digitaalse turunduse valdkonnas (Google Ads, Facebook, Instagram)

  • turundustegevuste tulemuslikkuse mõõtmise ja hindamise oskus ja kogemus (Google Analytics)

  • väga hea inglise keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult

  • ajajuhtimise ja planeerimise oskus ning väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • oskus töötada iseseisvalt ja pidada kinni tähtaegadest

  • väga hea arvutikasutamise oskus (Google Workspace, Google Analytics jne)

  • kõrghariduse olemasolu

Meeldivat töökeskkonda toredas meeskonnas,paindlikku tööaega, enesearendamise võimalust ja koolitusi ning konkurentsivõimelist töötasu.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot ; 53073011 CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik

Tööpakkumise number
#735092

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2021
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2021
TURUNDUSSPETSIALIST TURUNDUSSPETSIALIST

CV Keskuse klient Crowdestate (asutatud 2014) on Euroopa juhtiv kinnisvara ühisrahastusplatvorm, mis pakub oma ligi 60 000-le investorile hoolikalt valitud kinnisvara investeerimisvõimalusi. Ettevõttega saab tutvuda aadressil www.crowdestate.eu/et/home

Vaata rohkem