Värsked tööpakkumised

Turundusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234761

Tööpakkumise number

234761

Töö kirjeldus

Turundusspetsialisti töö põhieesmärgiks on korraldada Baltronic Grupi eesmärkidest ja põhimõtetest lähtuvate turundustegevuste planeerimine ja ettevalmistus, mis tagaks Ettevõtte hea maine ja selle kaubamärkide piisava tuntuse ning suurendaks omatoodangu ja vahendatavate toodete ning seadmete turuosa ning müüki.

Nõudmised kandidaadile

Turundusspetsialisti ametikohal saab töötada töötaja, kellel on:
- eelnev B2B turundusalane töökogemus;
- eesti keel, inglise ja vene keele oskus suhtlemistasandil;
- üldistusvõime, analüüsioskus, kiire reageerimisvõime, täpsus ja korrektsus;
- kohusetundlikkus, pingetaluvus, hea suhtlemis- ja suuline ning kirjalik eneseväljendusoskus, aktiivsus;
- arvutioskus: MS Office, Power Point, kodulehe haldamine;
- autojuhiload

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
eneseteostust perspektiivikal erialal arenevas rahvusvahelises ettevõttes
korralikku sissetulekut
rõõmsameelset kollektiivi
kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.
28+7 puhkust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. august 2011
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2011

Baltronic OÜ on 2001 aastal loodud rahvusvaheline ettevõte, kelle põhitegevusalaks on telekommunikatsioonivõrgu seadmete ja komponentide tootmine ning müük. Meie laialdane tootevalik võimaldab pakkuda asjatundlikke lahendusi, mis ühendatuna erinevate logistikateenustega tagavad klientide vajaduste rahuldamise telekommunikatsiooni infrastruktuuri seadmete turul. Ettevõtte integreeritud kvaliteedi ja keskkonnajuhtimis süsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 ja ISO-14001 nõuetele.