Turundusspetsialist
Tööpakkumise number #834055

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Vastuvõtuturundusega seotud ülesanded

  • Osalemine reklaamikampaaniate organiseerimisel

  • Erialajuhtide toetamine turundustegevustes

  • Reklaammaterjalide ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskus

  • Sul on erialane kõrgharidus

  • Sul on varasem erialane töökogemus

  • Sul on väga hea suhtlemisoskus

  • Sa oled positiivse ellusuhtumise ja proaktiivse eluhoiakuga

  • Sa oled iseseisev, täpne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalusi ja eneseteostust

  • Sõbralikku tööperet

  • Lisaks põhipuhkusele tasustatud lisapuhkust jõuluvaheajal ningtalvepuhkust 5 päeva

Tööpakkumise number
#834055

Info

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2023
Turundusspetsialist Turundusspetsialist

AS Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor on 1992. aastal tegevust alustanud Eesti suurim erakõrgkool. Koolis on võimalik õppida nii rakenduskõrghariduse- kui magistriõppes eesti, inglise ja vene keeles. Koolil on kaks õppekeskust – Tallinnas Ülemiste City äri- ja innovatsioonilinnakus ning Tartus. Viljandis tegutseb koostöös AS Clevoniga Clevoni Akadeemia.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
TURUNDUSSPETSIALIST Compensa Life Vienna Insurance Group SE
2 päeva jäänud
TURUNDUSSPETSIALIST Compensa Life Vienna Insurance Group SE • Tallinn
Tallinn
TURUNDUSSPETSIALIST Gemer Grupp OÜ
TURUNDUSSPETSIALIST Gemer Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
DIGITURUNDUSE SPETSIALIST Äripäev AS
4 p. tagasi
DIGITURUNDUSE SPETSIALIST Äripäev AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
TURUNDUSSPETSIALIST Sami AS
TURUNDUSSPETSIALIST Sami AS • Harjumaa
Saue
VIP 1
E-KAUBANDUSE JA TURUNDUSSPETSIALIST Kodupaber AS
Alates 2000 €/kuus
1
E-KAUBANDUSE JA TURUNDUSSPETSIALIST Kodupaber AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki