Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637873

Turundusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 30. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:28. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Tule Infopanga tiimi turundusspetsialistiks!

Ootused kandidaadile

Oled see, keda ootame, kui Sa:
- oled sõnaosav, uudishimulik ja tunned turunduse vastu huvi;
- oled julge ja ei karda võtta telefoni, et suhelda valdkonna spetsialistidega;
- oled õpihimuline ning valmis katsetama turunduses uusi ja julgeid ideid;
- oled enesekindel ja tead mida turundusmaailm endast kujutab;
- oled positiivne ja hea pingetaluvusega;
- valdad väga hästi eesti keelt nii kõnes kui kirjas.

Pakume Sulle võimalust olla osa kõige kiiremini arenevas IT-sektoris! Sind toetab sõbralik ja motiveeritud meeskond. Sul on arendav, huvitav ja vastutusrikas töö moodsas Kesklinna kontoris. Viime läbi põhjaliku väljaõppe, mis viib seatud eesmärkideni ning võimaldame ka hiljem osaleda Äripäeva konverentsidel. Kõigele lisaks on meil head sportimisvõimalused ja 35 puhkusepäeva aastas, et vahepeal energiat koguda ning pea selge hoida.

Tööpakkumise number
#637873

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2020

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem