Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320753

Turunduspraktikant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Praktika kirjeldus
- Veebilehtede ja sotsiaalmeedia kanalite haldamine
- Koolituste ja sündmuste turundusprojektide teostamine ja assisteerimine
- Loominguliste ja ainulaadsete ideede väljapakkumine küsimuste lahendamisel ja projektide arendamisel
- Juhatuse ja meeskonna assisteerimine kursuste ettevalmistuse ja muude ülesannete juures

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile
- Väga hea aruvtioskus ja tehniline taip
- Sorav ja väga heal tasemel eesti ja inglise keel nii kõnes kui kirjas (töökeel osaliselt inglise keel)
- Enesekindlus, julgus ja avatus klientide ja meeskonnaga suhtlemisel
- Loov mõtlemine
- Soov kanda vastutust ja tegutseda nutikalt

Kasuks tuleb
- huvi Bhairava Yoga tegevuste vastu

- Pakume praktikakohta ainulaadse tegevusvalkonnaga kasvavas ettevõttes
- Mitmekesisust pakkuvat praktikaülesandeid
- Toetavat meeskonda ja väga sooja atmosfääri
- Viljakat pinda Sinu kreatiivsete ideede teostamiseks
- Inspireerivaid võimalusi enesearenguks ja uute teadmiste kogumiseks
- Eeskujuliku töö eest võimalus saada rahalist boonust

Lisainfo

Täistööaeg E-R 9.15-18.15, miinimum 3 kuune pühendumissoov.

Tööpakkumise number
#320753

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
20. september 2013

Bhairava OÜ on kasvav ettevõte, mille peamiste tegevusvaldkondade hulka kuuluvad Eesti suurima joogakooli Bhairava Yoga juhtimine ja arendamine, e-poe haldamine ja arendamine, vaimsete jooga- ja seiklusrännakute korraldamine Aasiasse ja mujale, ettevõtetele suunatud koolituste korraldamine ja palju muud. Bhairava on dünaamiline ja huvitav ettevõte, kus meeskond on lahe ja kokkuhoidev. Otsime usinat praktikanti!

Vaata rohkem