Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756299

Turundusjuht / ürituskorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle avanevad avarad võimalused eneseteostuseks:

  • kujundada pilkupüüdvaid turunduskampaaniaid sotsiaalmeedias, internetis, meedias ning avalikkuses;
  • korraldada kaasahaaravaid kooliüritusi ja huvitegevusi;
  • suhelda klientidega ja partneritega, tutvustada kooli ja toetada vastuvõttu;
  • uudiskirjade ja turundusmaterjalide koostamine, sisuloome kodulehe jaoks (sh blogi, intervjuud, e-shop);
  • arendada koostöövõrgustikke ettevõtetega ja saatkondadega.

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Väga head inglise ja eesti keele oskust (eriti kirjaliku oskuse taset C1);
  • Oskuseid digitaalse disaini, sotsiaalmeedia ning veebilehe haldamise/arendamise vallas;
  • Suhtlemis-, esitlemis- ja müügioskusi, sõbralikkust, avatust, algatus- ja koostöövõimet.

Motiveerivat palka, Igapäevast tasuta lõunat, üsna paindlikku tööaega, lisapuhkepäevi, osalist kaugtöö võimalust, toetavat rahvusvahelist kollektiivi ning kohest tööleasumise võimalust.

Tööpakkumise number
#756299