Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304743

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte turundustegevuse planeerimine, arendamine ja koordineerimine;
  • Turundusplaani ja –eelarve koostamine, realiseerimine;
  • Kampaaniaeelarvete ja meediaplaanide koostamine
  • Erinevate turundus- ja arendusprojektide kavandamine, juhtimine, analüüs;
  • Turunduskanalite (s.h. koduleht ja Facebook) haldamine;
  • Koostööpartnerite ja hankijatega suhtlemine;
  • Kaubamärgi tuntuse ning müügitulemuste suurendamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt bakalaureusekraad turundus- või majandusteaduses;
  • Eelnev praktika- või töökogemus soovitavalt turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas;
  • Väga hea suhtlemisoskus, loov mõtlemine, iseseisvus;
  • Oskus aega ja tegemisi efektiivselt planeerida;
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Suhtlustasandil inglise ja vene keele oskus;
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • Kõige olulisemaks peame tulevase spetsialisti isikuomadusi

Ettevõte pakub

  • Võimalust tutvuda vedelkütuse äriga;
  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd eneseteostamise võimalusega;
  • Kindlat ja stabiilset töökohta;
  • Toetavat ja sõbralikku kollektiivi;
  • Paindlikku tööaega.

Lisainfo

Lisaks elulookirjeldusele ootame kandideerijalt ka motivatsioonikirja koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#304743

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2013

Sevenoil Est OÜ on Eesti kapitalil põhinev mootorikütuste ning esmatarbekaupade jaemüügi ettevõte, mis loodi 2004. aastal. Alates sellest ajast oleme jõudsalt kasvanud ja kasvame veelgi. Täna teenindame Premium7 kaubamärgi all kliente 24 kaasaegses tanklas üle Eesti.

Vaata rohkem