Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360158

Tööpakkumise number

360158

Töö kirjeldus

Turundusstrateegiate väljatöötamine ja arendamine
Turundusvaldkondade projektide teostamine, juhtimine ja analüüs
Turundustegevuse tulemuslikkuse analüüs
Turundusuuringute korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Kõrgem (soovitavalt turundusalane) haridus ja head teadmised turundustrendidest ning põhimõtetest
Eelnev edukas turundustöö kogemus
Meeskonnatööoskused ja liidriomadused
Väga hea suuline ning kirjalik eneseväljendusoskus
Ettevõtlikkus ja initsiatiivikus

Eneseteostus- ja arenguvõimalusi väga kiirelt arenevas ettevõttes.
Huvitavat ja vastustusrikast tööd.
Põhipalka alates 1000€, millele lisandub vääriline motivatsioonipakett

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. november 2014
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus

Ettevõtte Register OÜ põhitegevuseks on Inforegistri portaali edasiarendamine ja üheks eesmärgiks on liikuda rahvusvahelisele turule. Sellega seoses ehitame üles revolutsioonilist pilveplatvormi, mis muudab info hankimise ja süsteemiliidestuse ülikergeks. Plaanid on suured, seega koondame enda ümber vägeva tiimi, kellega maailmat vapustada ja teha ära midagi suurt.

Inforegister.ee on unikaalne tööriist ettevõtte juhtidele ja spetsialistidele, mis võimaldab ärikliente/koostööpartnereid kontrollida ja koguda informatsiooni, et selle põhjal võtta vastu paremaid otsuseid. Inforegistrit kasutab igakuiselt 220 000 kasutajat, olles seeläbi ka ideaalne kanal B2B turunduseks.
Tutvustav video:
Youtube- Inforegistri lühitutvustus