https://www.cvkeskus.ee/387829

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387829

Tööpakkumise number

387829

Töö kirjeldus

Pakume tööd säravale, ettevõtlikule ning teotahtelisele turundusjuhile, kelle eesmärgiks on kavandada ning ellu viia turundus- ja müügitoetustegevusi erinevate brändide arendamiseks ja müükide kasvatamiseks ning juhtida ettevõtte suhtekorraldust.

Turundusjuhi peamised tööülesanded on:
• turundusplaani ja -eelarve koostamine ning realiseerimine;
• turundus- ja müügitoetusalaste tegevuste elluviimine ja koordineerimine vastavalt turundusplaanile ja eelarvele;
• turu- ja müügiuuringute teostamine ja analüüs;
• reklaamtegevuste kavandamine, korraldamine ja tulemuste analüüs;
• erinevate turundusprojektide koordineerimine;
• suhtekorraldusalane tegevus;
• tootearenduses osalemine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kiiresti arenevasse ja kasvavasse meeskonda turundusjuhti, kellel on selge visioon Eesti Leivatööstuse turunduse ja suhtekorralduse arendamisest, eesmärgipärasus plaanide elluviimisel koos müügimeeskonnaga ning tugev kommunikatsiooni- ja meeskonnatöö oskus. Meie tulevane turundusjuht on lahendustele orienteeritud, särav ja initsiatiivikas. Valdab vabalt nii kõnes kui kirjas eesti keelt ja suhtlustasandil vene ja inglise keelt. Talle meeldib arendada, areneda ja võita väljakutseid. Oskus pakkuda häid ja uuenduslikke ideid, analüüsivõime, hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime on tema trumpalad. Kasuks tulevad turundus-, ajakirjandus-,suhtekorraldus- või ärialane kõrgharidus ning tegevusvaldkonnaga kursisolek.


Ettevõte pakub

Toredat ja töökat meeskonda, konkurentsivõimelist palka, paindlikku tööaega ja kohta, võimalust areneda ja seljatada väljakutseid, kaasaegseid töövahendeid, põnevat ja vaheldusrikast tööd.


Lisainfo

Eelistame kandidaate, kes saavad kohe täiskohaga tööle asuda ning kes on valmis panustama pikemaks perioodiks.


CV-le palume lisada kaaskiri ja palgasoov.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.