Värsked tööpakkumised

Turundusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280592

Tööpakkumise number

280592

Töö kirjeldus

Maailma tuntuimaid ja luksuslikemaid alkoholibrände turundava ning müüva ettevõtte tiim otsib TURUNDUSJUHTI.
TURUNDUSJUHI töö eesmärgiks on juhtida AS Prike turundustegevust ja turundusosakonna tööd Eestis, tagamaks ettevõtte juhatuse poolt püstitatud lühi- ja pikaajaliste müügi-, turuosa- ja kasumieesmärkide täitmist.

Nõudmised kandidaadile

• Kui Sa räägid väga heal tasemel eesti keelt ja inglise keelt, suhtlustasandil vene keelt;
• Kui Sa omad majanduse- või turundusalast kõrgharidust;
• Kui Sa omad varasemat 2-3 aastast töökogemust turunduse valdkonnas, eriti tuleb kasuks varasem töökogemus rahvusvaheliste brändidega ja FMCG sektoris.
• Kui Sa omad meeskonna juhtimise kogemust;
• Kui Sa oled väga hea suhtleja, aktiivne ja ambitsioonikas;
• Kui Sa oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida;
• Kui Sa omad B-kategooria juhilube;
Siis Sind me just oma meeskonda otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände kogu Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes, arenguvõimalust ja meeldivat meeskonda.
Arendame töötajast Joogieksperdi!

Lisainfo

AS Prike asubTallinnas Peterburi tee 92G.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2012
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2012

Prike - Joogieksperdid aastast 1992.

Tänasel päeval tegutseme läbi tütarettevõtete terves Baltikumis. Meie portfelli kuulub üle 89 maailmamainega brändi ning enam kui 590 nimetust muidki kvaliteetseid tooteid, mis nautimist väärivad. Peamised ja tuntuimad brändid, mida esindame on Smirnoff, Johnnie Walker, Bailey’s, Gordon’s, Guinness, Captain Morgan, Hennessy ja Moĕt&Chandon.
Prike toob teieni ka tee- ja kohvielamusi läbi kvaliteetse Tetley tee ja Luxus kohvi, millede nimed räägivad juba iseenda eest.

Samuti pakume veinivalikut, mis rahuldab nii tavatarbijaid kui ka kõige suuremaid veinigurmaane. Meie tootevalikus on esindatud kõikide parimate veinivalmistamise piirkondade (Prantsusmaa, Hispaania, Itaalia, USA, Austraalia, Argentiina, Tšiili ja Uus-Meremaa) tuntuimad veinitootjad.

Täiusliku maitseelamuse jaoks on lisaks maitsvale joogile tarvis ka kvaliteetset klaasi. Seetõttu alustasime sel aastal koostööd maailma ühe juhtiva kristallitootja Spiegelauga, kelle kvaliteetsed klaasid on tuntud nii Horeca inimeste kui ka tavatarbijate seas.

Meie partnerid hindavad meie kogemusi ja oskusi ehitada tipptasemel kvaliteetbrände. Paljud meie poolt esindatavad brändid on omas kategoorias maailmas esikohal ning samale positsioonile on need läbi meie aastatepikkuse töö ja kogemuse jõudnud ka Eestis

Ettevõttes töötab kokku üle 90 inimese.
Täpsem info www.prike.ee.