Turundusjuht
Tööpakkumise number #686877

Nicorex Baltic OÜ
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. veebruar 2021
Kuulutus aegub:12. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- SEO

- kodulehe haldus

- jne

Ootused kandidaadile

varasem töökogemus

Ettevõte pakub

- töötajasoodustusi

- spordikompensatsiooni

- igapäevast abi ja tuge

- toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#686877

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2021
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2021
Turundusjuht Turundusjuht

Nicorex Baltic OÜ eesmärk on aidata inimestel suitsetamisest loobuda ja muuta Eesti tubakavabaks.

Hoides prioriteedina kliendikesksust, usaldusväärsust ning arengut, toome kõigi soovijate ja vajajateni parimad vähemkahjulikumad alternatiivid suitsetamisele.

Turustame neid innovaatilisi tooteid läbi Veipland esinduskaupluste, mis asuvad üle Eesti 20-s erinevas kohas ning läbi ca 500 erineva edasimüüja (suurimad neist Circle K, Olerex, R-Kiosk, Alexela, Rimi, COOP, CityAlko, SuperAlko, Grossi Toidukaubad.)

Ühtselt töötame selle nimel, et iga meeskonna liige oleks oma ala asjatundija ning saaks abistada kõiki, kes meie poole pöörduvad.

Kõik meie töötajad saavad väga tugeva ja põhjaliku väljaõppe, mille tulemusel saavad neist omamoodi tavatubakast loobumise nõustajad.

Vaata rohkem