Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #184755

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teatri üldise turundusstrateegia arendamine ja järgimine;
turunduskampaaniate väljamõtlemine ja elluviimine, hinnapoliitika kujundamine;
müügipakkumiste koostamine ja saatmine;
kliendibaasi loomine ja arendamine;
koostöö edendamine Piletimaailma ja teiste piletimüügi süsteemidega.

Ootused kandidaadile

Omab varasemat töökogemust müügi- või turunduse alal,
mõistab teatri ja tarbekauba erinevusi ning sarnasusi,
on valmis mitmekesiseks ja üllatusi pakkuvaks tööks,
hoiab end kursis teatrimaailmas toimuvaga,
on väga hea eesti keele,
arvutikasutamise- ja suhtlemisoskusega, kohanemisvõime ja pingetaluvusega.

Ettevõte pakub

Ametialast arenemisvõimalust,
vastutusrikast ja huvitavat tööd.

Tööpakkumise number
#184755