Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196281

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle tööülesanneteks on elektrikaupade müügi organiseerimine, klientide otsimine ja teenindamine.

Ootused kandidaadile

See töö on Sulle sobiv väljakutse, kui:

  • Sul on soov suhelda erinevate inimestega
  • Oled valmis intensiivseks müügitööks
  • Omad vähemalt keskharidust
  • Omad vähemalt B – kategooria juhilube
  • Oled vilunud arvutikasutaja
  • Oled omandanud või soovid omandada baasteadmised elektrikaupdae kohta

Ettevõte pakub

  • Vastusrikast ja huvitavat tööd üle kogu Eesti
  • Asjatundlikke ja toetavaid kolleege
  • Tulemustasu
  • Täistööaega

Tööpakkumise number
#196281