Värsked tööpakkumised

Turundusjuht (Hestia Hotel Group)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564024

Tööpakkumise number

564024

Firma nimi peidetud Turundusjuht (Hestia Hotel Group)

Töö kirjeldus

Pakume suurepärast eneseteostust hakkajale ning loomingulisele turundusjuhile, kellele meeldiks kaasa rääkida jõudsalt areneva ja uueneva hotelligrupi eduloos, juhtida turundusmeeskonda ja planeerida ning ellu viia turundustegevusi grupi hotellides, samuti tegeleda müügiedenduse ning kommunikatsiooniga nii sise- kui välisturgudel.

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui Sinu kirg on turundus, omad varasemat turunduskogemust, armastad külalislahkuseäri, orienteerud uues ja klassikalises meedias, suudad sõnumeid luua ning kujundada, julged näidata initsiatiivi ning naudid koostööd paljude erinevate inimestega.

Omaltpoolt pakume küllaga eneseteostusvõimalusi, mõnusat motivastioonipaketti ning suurel hulgal vahvaid kolleege.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2018
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2018

Hestia Hotel Group on teadliku külalise eelistatud kolme-neljatärni hotellikontseptsioonide looja ja arendaja. Hetkel kuulub gruppi
seitse hotelli Eestis ja üks Lätis, olles tööandjaks pea 400 inimesele. www.hestiahotels.ee