2023-08-23 14:48:55

Turundusjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda TURUNDUSJUHTI!

Kui oled korvpalli- või mistahes ala spordientusiast ning soovid muuta Eestit paremaks ja tervemaks, siis saa olulisemaks lüliks Korvpalliklubi Viimsi arenevas ja ägedas tuumikmeeskonnas!

INNOVAATILINE JA TULEVIKULE PÜHENDUNUD: Meie eesmärk on alati olla parimad, oleme pühendunud enese ületamisele, arengule ning parimate lahenduste leidmisele.

SPORT ON MEIE TEGEVUSTE SÜDAMES: Oleme Eesti üks suurimaid korvpalliklubisid, meie töökeskkond ja vahendid on kaasaegseimad, innustavad ja arengule suunatud.

INSPIREERIVAD JA POSITIIVSED INIMESED: Meie töökeskkond on energiline, korraldame koos vahvaid üritusi ning hoiame ja toetame üksteist.

Ootused kandidaadile

Sina kui turundusjuht:

  • Oled Korvpalliklubi Viimsi tuumiktiimi oluline liige
  • Oled eeskujuks lastele ja noortele ning aitad muuta Eestit paremaks ja tervemaks
  • Saad osa isiklikust arengust käsikäes organisastiooni arenguga laste- ja noorte spordiklubist tippsporti
  • Koostad ja juhid Klubi turundusplaani ja eelarvet ning kampaaniaid
  • Juhid ja haldad Klubi sotsiaalmeedikanaleid
  • Juhid ja korraldad kodumänge ja teisi sündmusi

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Igakülgset toetust arenguks. Karjääriplaan: sotsiaalmeediahaldurist turundusjuhiks
  • Koolitusvõimalusi enese arendamiseks: koolitusvõimalused
  • Kaasaegseid töövahendeid: igaaastane varustuspakett ja soodustused Nikelt ja Sportlandilt
  • Kaasaegseid töötingimusi: tipptasemel Karulaugu Spordikeskuse korvpallisaal ja klubiruumid
  • Nooruslikku töökeskkonda