Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #658034
Kaugtöö võimalus

Turunduse suunamudija

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Me teeme head asja - me teeme head kohvi, aga meie tulevased kliendid ei tea seda! Meie uus kolleeg tegelebki just sellega: teeb meid nähtavaks, kuuldavaks ning apetiitseks. Vabalt vallates sotsiaalmeediat, hea maitse- ja kirjaoskusega ning oskusega tekitada huvitavaid jälgi ning olla märgatud, oled oodatud ennast realiseerima meile.

Nõudmised kandidaadile

- kõikvõimalike sotsiaalmeedia kanalite valdamist

- artiklite, tekstide ja sisuhalduse loomist ning korrektset kirjakeelt

- head suhtlemisoskust, positiivset ellusuhtumist, ausust ning pealehakkamist
- iseseisvust
- korrektset eesti keelt kõnes ja kirjas
- suhtlustasandil inglise ja vene keelt

- head töösuhet nooruslikus ja meeldivas ning toetavas kollektiivis
- palju eneseteostuse realiseerimist
- kõiki tööks vajalikke kaasaegseid vahendeid ja töökohta (Ülemiste City)
- ettevõtte poolt hüvitisi esimesteks haigusepäevadeks, sportimise toetust, omatöötaja soodustused
- palju head kohvi...;-)

Tööpakkumise number
#658034

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2020

Me teeme head asja - me teeme head kohvi! Üle Eesti pakume eelkõige äriklientidele kohvijookide lahendusi, mis on päriselt head ning töötavad!

Vaata rohkem