Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709425

TURUNDUSE PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aitad välja töötada ja koordineerid kohalikke turundustegevusi

  • Tagad projektide eduka läbiviimise

  • Planeerid ja viid läbi turunduskommunikatsiooniga seotud tegevusi, kasutades selleks nii sisemisi ressursse kui ka koostööd välispartneritega

  • Koordineerid video- ja fotoprojekte

  • Töötad välja erinevate suhtluskanalite digitaalse kommunikatsiooni tegevuskava koostöös Baltikumi digitiimi ja koostööpartneritega

  • Analüüsid turuandmeid, turunduskommunikatsiooni tõhusust ja teed vajalikke muudatusi

  • Toetad teisi osakondi sisekommunikatsiooni elluviimisel, osaled erinevat tüüpi projektides

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus turunduses, avalikes suhetes, ärijuhtimises või sarnases valdkonnas

  • erinevate turundusprojektide elluviimise kogemus

  • suurepärane tekstide kirjutamise ja toimetamise oskus, pöörad tähelepanu detailidele ja stiilile

  • suurepärane eesti keele oskus ja väga hea inglise keele oskus (vene keele oskus tuleb samuti kasuks)

  • meeskonnatöö oskus ja kiire kohanemisvõime

  • algatusvõime ja loovad ideed

  • väga hea suhtlemisoskus, kõrge vastutustunne

Ettevõte pakub

  • meeskond, kellele saab loota

  • tervisetoetus

  • palju põnevaid ühiseid ettevõtmisi

  • tasuta rootsi disainiga vormiriietus

  • kingitused pühadeks ja pidustusteks jpm

Tööpakkumise number
#709425

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem