Turunduse projektijuht
Tööpakkumise number #709878

Baltika AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded saavad olema:

  • meediaplaanide, projektieelarvete ja ajakavade koostamine ning nende rakendamise jälgimine kohalikel turgudel;
  • müügikampaaniate ja -tegevuste kavandamine koostöös piirkondlike juhtidega, tulemuste jälgimine;
  • sisuloomeprojektide planeerimine ja eelarvestamine;
  • suhete arendamine ja hoidmine nii partnerite kui meediakanalitega;
  • brändi koolitusmaterjalide loomine ja ettevalmistamine.

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui:

  • tunned huvi moe ja moeturunduse vastu;
  • omad varasemat projektijuhtimise kogemust turunduses;
  • omad head organiseerimisoskust, prioritiseerimise ja analüüsimise oskust;
  • oled täpne ja kohusetundlik;
  • oskad kirjutada turunduslikke tekste korrektses eesti ja inglise keeles;
  • oskad sujuvalt suhelda erinevate sidusrühmade ja osakondadega.

Oleme dünaamiline ettevõte värvikas moevaldkonnas ning viime just praegu ellu suuri muutusi. Me julgustame oma inimesi mõtlema piirideta ja keskenduma lahenduste loomisele. Baltika andekad inimesed usuvad, et koos on kõik võimalik!

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 27. juuni õhtuks.

Tööpakkumise number
#709878

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2021
Turunduse projektijuht Turunduse projektijuht

Baltika AS

Baltika Group on Baltikumi juhtivaid moeettevõtteid, mis arendab kolme rahvusvahelist moebrändi – Ivo Nikkolo, Baltman ja Monton. Meie jaekaubandusvõrgus on üle 50 poe Eestis, Lätis ja Leedus, lisaks on kõiki kollektsioone võimalik osta e-poe kaudu, mille kliendid asuvad enam kui 40 riigis üle maailma.
Baltika Grupis töötab Baltikumis 400 töötajat. Baltika Grupi aktsiad on noteeritud Tallinna Börsil, mis kuulub NASDAQ OMX gruppi.

Vaata rohkem