Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672942

Turunduse - ja müügi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame enda meeskonda aktiivset ning teotahtelist turunduse ja müügi inimest. Sinu tööks saab Eesti kõige kiiremini areneva golfikeskuse turundus planeerimine ja ellu viimine ning B2B müügi teostamine Eestis ja naaberriikides.

Sinu peamised tööülesanded on:

  • turundustegevuste planeerimine ja ellu viimine
  • turundusanalüütika ja sellest lähtuvalt strateegiliste otsuste tegemine
  • kampaaniate korraldamine
  • turundus ja müügitoetusmaterjali loomine ning tellimine
  • sotsiaalmeediakanalite haldamine ja kaasahaarava sisu loomine
  • turundusürituste korraldamine
  • B2B müük partneritele
  • olemasolevate reklaamipartnerite hoidmine ja haldamine

Ootused kandidaadile

  • oled iseseisev, oskad enda aega planeerida ja seada eesmärke

  • omad kõrghaidust ja varasemat turundusalast kogemust

  • sul on hea stiilitaju ja eneseväljendamise oskus

  • oled aktiivne, algatusvõimeline, positiivse ja loova mõtlemisega

  • valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb soome keele oskus

  • omad teadmisi otse- ja digiturunduses

  • oled hea ja avatud suhtle ja ning suudad tutvustada ettevõtet ka otsesuhtluses ärikliendist partnerile

Ettevõte pakub

  • täistööaeg

  • kõige ilusam töökeskkond golfiväljakul (hooajal)

  • enesearengut ja motiveerivat töökeskkonda

  • paindlikku tööaega

  • toetavat meeskonda ja parimaid partneried agentuuridena

  • motiveerivat töötasu

  • tasuta golfi algõpe, mänguõigus ja mitmed omatöötaja soodustused

Tööpakkumise number
#672942

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Rae Golf Tallinna lähim golfiväljak, kuhu on mängima oodatud nii algajad kui edasijõudnud. Meil on lisaks 18 rajalisele väljakule ka üks kaasaegsemaid harjutus range Euroopas ning mitmeid harjutusalasid. Meie mängijad saavad einestada golfiklubi restoranis ning lõõgastuda suitsu- ja soome saunas. Meie väljakule on iseloomulik sõbralik ja positiivne keskkond, kus tunneb ennast oodatuna iga külastaja.

Vaata rohkem