Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327013

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tahe Outdoors erinevate brändide turundamine internetis.

Ootused kandidaadile

Teadmised ja oskused turundusest internetis ja sotsiaalmeedias
Väga hea arvuti kasutamise oskus
Teadmine SEO-st ja kuidas seda täiustada
Hea õppimisvõime ja soov omandada uusi oskusi
Hea Eesti ja inglise keele oskus
Kasuks tuleb kokkupuude veebilehtede sisuhaldusega (Wordpress, Magento)

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja huvitavat tööd
Enesearendamise võimalust
Võimalust töötada kiiresti arenevas ja perspektiivikas rahvusvahelises ettevõttes
Konkurentsivõimelist töötasu
Võimalust rakendada oma ideid ja teadmisi ettevõtte turundusprotsessi parendamisel
Sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#327013

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2013

Tahe Kayaks on üks Euroopa juhtivatest matkasüstade ja -kanuude valmistajatest. Pikaajalise kogemusega ja kiiresti kasvav ja arenev ettevõte. Valmistame aastas rohkem kui 7000 süsta ja kanuud ning ettevõttes töötab 70 inimest.

Vaata rohkem