Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324611

TURUNDUSASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kodulehe haldamine (Presego);
  • sooduspakkumiste/uudiskirjade koostamine (Mailbow);
  • arvete koostamine ja haldamine (Target);
  • projektijuhtide assisteerimine;
  • kliendiandmebaasi täiendamine ning haldamine;
  • büroo telefonile vastamine;
  • üldmaili haldamine;
  • ettevõtte Facebooki lehe haldamine;
  • müügikampaaniate väljatöötamine ja kampaaniat toetavate tegevuste planeerimine, koordineerimine ning tulemuste kontroll;
  • turundustegevuse arendamine ning juhtimine;
  • uute koostööpartnerite leidmine ja partnersuhete loomine;
  • klientidele sobivate toodete pakkumine, müügitöö korraldamine ning juhtimine vastavalt seatud eesmärkidele;
  • klientide analüüs muutmaks turundustegevust efektiivsemaks.

Ootused kandidaadile

  • valmis töötama erinevates programmides (Presego, Mailbow, Target);
  • eelnev töökogemus turundus või koolitusvaldkonnas;
  • lahenduste ning võimaluste leidmisele orienteeritud;
  • paindlik, otsustus- ja vastutusvõimeline;
  • hea analüüsivõimega ning huvitatud uute ideede elluviimisest;
  • väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskustega;
  • väga hea pingetaluvusega ning oskusega aega planeerida;
  • korrektne, esinduslik ning lubadustest kinnipidav;
  • siiras ja usaldusväärne;
  • kõrgharidusega;
  • suurepärase suulise ja kirjaliku eesti keele oskusega;
  • väga hea inglise keele oskusega.

Ettevõte pakub

  • individuaalseid ja meeskondlikke väljakutseid;
  • vastutusrikast tööd;
  • aktiivset suhtlemist ning mitmekülgseid koostöövõimalusi;
  • võimalust töötada koos tipptegijatega nii organisatsiooni sees kui väljas;
  • hoolivat ning toetavat kollektiivi;
  • büroo ning kaugtöö (kodukontori) vaheldumist;
  • ametialaseid koolitusi;
  • loomingulist ja sõbralikku meeskonda;
  • ühiseid väljasõite;
  • põhipalka ja tulemustasu.

Tööpakkumise number
#324611

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2013
Kuulutus sisestati:
4. november 2013

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskus on asutatud 2010. aastal pakkumaks värskust ning emotsiooni konverentsi- ja koolitusvaldkonnas. Loome aastas ligikaudu poolsada originaalset koolitust ning kümmekond visioonikonverentsi.

Vaata rohkem