Värsked tööpakkumised

Turundus- ja müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 437472

Tööpakkumise number

437472

Töö kirjeldus

Ootame Sind tööle oma meeskonda, kui oled huvitatud meie turunduse ja müügiosakonna assisteerimisest ja müügi edendamisest ilutoodete turul.

Peamised tööülesanded on:
* toodete müügiga seotud turundus- ja müügitegevuste koordineerimine Baltikumis,
* esinduspoe müügitegevuse korraldamine, kliendisuhete loomine
* kauba tarnetega seonduvate tegevuste kooridneerimine
* aktiivse infovahetuse tagamine turundus- ja müügiosakonna vahel
* turundustegevusega seotud materjalide ettevalmistamine, tõlkimine, korrastamine, avaldamine
* müügiaruandlus ja -analüüs
* kampaaniate ja messide organiseerimisel osalemine.

Turundus- ja müügiassistendi töökoht asub ettevõtte peakontoris, Tallinnas.

Nõudmised kandidaadile

* Oled väga hea suhtleja,
* Sul on varasem töökogemus müügi- või turundusvaldkonnas või sellega seotud ettevõtetes,
* Armastad täpsust, korrektsust ja oskad seda ka meeskonnatöös esile tuua,
* Oskad iseseisvalt oma tööd organiseerida ja võtta vastutust,
* Valdad väga hästi arvuti põhiprogramme (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
* Valdad lisaks eesti keelele vabalt kõnes ja kirjas inglise keelt ning heal suhtlustasemel vene keelt.

Sa oled professionaalse juuksehooldusvaldkonna parimate brändide turundus- ja müügitegevustes üks oluline lüli!
Sa kuulud aktiivsesse, teotahtelisesse ja üksmeelsesse meeskonda.
Pakume Sulle:
* Väljakutset rakendada oma oskusi müügi- ja turundusosakonna töö assisteerimisel,
* Tööd rahvusvahelises ettevõttes, kus on head ja kaasaegsed töötingimused,
* Enesetäiendamist erinevatel koolitustel (toote - ja müügialased koolitused),
* Motiveerivat palgasüsteemi, mis pakub kindlustunnet põhipalga näol ja lisatasusid sõltuvalt töö tulemuslikkusest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. august 2016
Kuulutus sisestati:
24. august 2016

Salonshop Baltic AS tegeleb enam kui 20 aastat Baltikumis ja Soomes professionaalsete juuksehooldustoodete hulgimüügiga ilupoodidele, jaekaubanduskettidele ja juuksurisalongidele. Meie tuntumad kaubamärgid on TIGI, JOICO, RICH Hair Care, ORGANIC Colour Systems, Alterna, Reuzel, Pacific Shaving, Tangle Angel, Living Proof, Lotte, Muumi. Antud valdkonnas oleme suurima käibega ettevõte Balti riikides. Salonshop Baltic AS tegeleb ka salon+ juuksurisalongide opereerimsega Eestis, Lätis ja Leedus.