Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696857

Turundus- ja kommunikatsioonijuht (tähtajaline tööleping)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö peamine eesmärk on igapäevane turundustegevuste ja kommunikatsiooni juhtimine vastavalt Cityconi strateegiale. Tegemist on tähtajalise töölepinguga.

Tööülesanded on:

  • keskuste juhtkonna toetamine turundustegevuste elluviimisel;

  • turundusplaani koostamine ja elluviimise tagamine kahes kaubanduskeskuses;

  • turu- ja meediauuringute analüüsimine ning vajalike tegevuste planeerimine ning elluviimine;

  • meediasuhete planeerimine ning haldamine;

  • igapäevane suhtlemine agentuuridega;

  • erinevate projektide koordineerimine ja suhtlemine keskuste üürnikega, kogukonnaesindajatega, partneritega ja meediaga.

Ootused kandidaadile

Oled inimene, keda otsime, kui Sul on töökogemus kaubanduses ja/või meedias ning teadmised turundusest lõpptarbijale. Sul on head teadmised erinevate meediaväljundite kohta ning tunned hästisotsiaalmeedia ja online lahenduste võimalusi. Sul on suurepärane suuline ja kirjalik eneseväljendamiseoskus. Sa oled omandanud kõrghariduse turunduse, avalike suhete või kommunikatsiooni valdkonnasent arvestame, kui Sul on vastav töökogemus. Sa oled tulemustele orienteeritud, täpne ja iseseisev. Sa hindad kõrgelt meeskonnatööd, oled hea suhete looja ja hoidja. Sa valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas ning suhtled vabalt inglise keeles.

Kui näed Citycon’i oma tulevase tööandjana ja pakutav ametikoht sobib Sinu kogemuse jatulevikuplaanidega, siis võta ühendust meie värbamispartneriga Talent Mill. Anna oma huvist teada kuni 30.04.2021.

Tööpakkumise number
#696857

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2021

Talent Mill on personaliotsingufirma, mis on spetsialiseerunud juhtide ja spetsialistide otsingule tootmise ja tehnoloogia valdkonnas.
Leiame talente nii spetsiifilistele tippspetsialistide ametikohtadele kui ka ettevõtte tugifunktsioonidele.

Võta meiega ühendust lea.kalda(at)talentmill.ee või jaanika.tohv(at)talentmill.ee ja arutame, kuidas saame Sinu värbamisprojektides kasu tuua!

Vaata rohkem