Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323326

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- vastutus ettevõtte turunduse- ning kommunikatsiooniplaanide elluviimise eest
- turundusstrateegia väljatöötamine
- mainekujundus ning kommunikatsioon
- turundusmeeskonna juhtimine

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus ( soovitavalt turundus-, majandus- või juhtimisalane)
- varasem töökogemus turundusvaldkonnas
- vähemalt kaheaastane juhtimiskogemus
- väga hea eesti ja inglise keel kõnes/kirjas ning vene keel kõnes
- täpsus, korrektsus ning oskus toime tulla mitmete samaaegsete tööülesannetega
- loomingulisus, analüüsi ja planeerimisvõime

Ettevõte pakub

- ajakohaseid töövahendeid ja -keskkonda
- toetavat ja sõbralikku meeskonda
- võimalust tegutseda rahvusvahelises meeskonnas
- ettevõttepoolseid soodustusi

Tööpakkumise number
#323326

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2013

Fazer Grupp on pereettevõte, mis loodud 1891. aastal, kui Karl Fazer avas Helsingis oma esimese kohviku. Tänaseks tegutseb Fazer kaheksas riigis ning on pühendunud kahele ärisuunale luues maitseelamusi toitlustusteenuste ning pagaritoodete ja maiustuste näol - Fazer Food ja Fazer Brands.

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a ning kuulub Fazer Grupi koosseisu. Eestis on tuntuimad brändid: Karl Fazer, Geisha, Tutti Frutti, Dumle, Kismet, Marianne, Kodusai, Fazer Must leib ja Rännumees, Fazer Fresh. Fazeril on Eestis pagaritööstus ning küpsetuspunktid. Maiustusi toodetakse Soomes.

Vaata rohkem