Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534656

Turismiinfokonsultant

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
Klienditeenindus turismiinfokeskuses
Päringutele vastamine
Puhkaeestis.ee/visitestonia.com portaali haldamine

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus ja kahe võõrkeele valdamine suhtlustasandil
Väga hea suhtlemisoskus, positiivsus ja korrektsus asjaajamises
Head teadmised Läänemaast

Põnevat tööd, võimalust suhelda inimestega igast maailma otsast
Mõnusat kollektiivi ja hubast töökeskkonda Haapsalu vanalinnas
Aastaringset töökohta
Tööd 15.05-15.09 graafiku alusel, madalhooajal teisipäevast laupäevani

Tööpakkumise number
#534656

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2018
Kuulutus sisestati:
14. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem