TULE LIITU Rocca Al Mare keskuse Denim Dream tiimiga!
Tööpakkumise number #751923

8
Põldma Kaubanduse AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

MÜÜGIKONSULTANT

Pakub läbi professionaalse ja personaalse teenindusprotsessi parimaid ostuemotsioone meie klientidele.

Varasemast töökogemusest olulisem on sära silmis ja soov areneda iga päev

Ootused kandidaadile

○ Inimestega suhtlemine paneb Sinu silmad särama

○ Soovid areneda müügivaldkonnas

○ Tunned huvi moemaailma vastu

○ Sul on omandatud keskharidus

Ettevõte pakub

○ Motiveeriv töötasu

○ Omatöötaja soodustused toodetele

○ Paindlik töögraafik - võimalik töötada kooli kõrvalt ning osalise koormusega

○ Inspireerivad koolitused & meeleolukad ühisüritused

○ Karjääri- ja arenguvõimalused

○ Imelised kolleegid, kellest võivad saada Sinu sõbrad kogu eluks

KANDIDEERI JUBA TÄNA JA SAA OSA DENIM DREAM PEREST!

Tööpakkumise number
#751923

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2021
TULE LIITU Rocca Al Mare keskuse Denim Dream tiimiga! TULE LIITU Rocca Al Mare keskuse Denim Dream tiimiga!

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans, Desigual, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on üle 60 kaupluse üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.

Vaata rohkem