Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672841

Tule liitu RAKVERE DENIM DREAMI tiimiga!

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 800 - 1000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 19. oktoober 2020
Kuulutus aegub:12. november 2020

Töö kirjeldus

MÜÜGIKONSULTANDINA saab Sinu tööülesandeks olema meie klientide jaoks olemas olemine, et muuta kogu ostuprotsess nende jaoks võimalikult lihtsaks, mugavaks ja personaalseks. Särav suhtlemine, tehniline töö ja palju muud põnevat :)

Ootused kandidaadile

LIITU MEIE KESKKONNAGA, KUI

Sind innustab eesmärkide saavutamine

ja oled suurepärane suhtleja.

Oled lõpetanud vähemalt keskkooli.

Soovid töötada, kasvada ja areneda koos meiega mainekas Denim Dreami kauplusteketis.

Varasemast kogemusest olulisem on SÄRA SILMIS ja SUUR TÖÖTAHE!

Ettevõte pakub

MEIE JUURES OOTAVAD SIND

TOETAVAD MEESKONNALIIKMED,
PÕNEVAD TEENINDUS- JA BRÄNDIKOOLITUSED,
KAASAEGNE TÖÖKESKKOND KAUPLUSES,
PÕNEV MOEMAAILM JA OMATÖÖTAJA SOODUSTUSED,
SOODUSTUSED MYFITNESSIS JA MOTIVEERIV TÖÖTASU.

Tööpakkumise number
#672841

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2020
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2020

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Calvin Klein, Guess, Pepe Jeans, Tom Tailor, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on rohkem kui 60 kauplust üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.

Vaata rohkem