Värsked tööpakkumised

Tükitööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425046

Tööpakkumise number

425046

Töö kirjeldus

KOMPLEKTEERIJA
Erinevate õmblusdetailide (kraed, mansetid jms) kvaliteedi kontrollimine, komplekteerimine, tasandamine ja mustrisse ajamine: vajadusel ka muud ühekordsed ülesanded juurdelõikusjaoskonnas.

TRIIKIJA
Sinu ülesandeks on triikimisoperatsioonide teostamine ning sinu töö tulemusel valmivad väärikatest kangastest Sangari kvaliteetsärgid ja ametirõivad meie klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind meie meeskonda, kui:

  • Sa oled tähelepanelik, kiire ja täpne
  • Sa tahad teha koostööd ja Sulle meeldib õppida ning saada üha paremaks
  • Kasuks tuleb õmblusalane haridus
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus õmblusettevõttes

Kandideerides palun märkige, millisele ametikohale kandideerite.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Stabiilset tööd ja sissetulekut (tükitöö alusel), lisatasu heade töötulemuste korral
  • Kaasaegseid töö-ja olmetingimusi
  • Sangaripoolset väljaõpet
  • Tööaega E-R kl 8.00-16.30
  • Hoolitseme Sinu tervise eest, pakume oma töötajatele sportimisvõimalusi spordiklubis Arctic ja massaaži.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
25. mai 2016

AS Sangar on eestimaine, pika ajalooga ettevõte. 2016.a. täitub Sangaril 60. tegutsemisaasta. Meie põhitegevuseks on meeste triiksärkide ja naiste pluuside disainimine, tootmine ja müümine. Asume Tartus, meie kauplused leiad Tallinnast, Tartust ja Pärnust.