Värsked tööpakkumised

Tugijaamade ehituse- ja mastitööde spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236446

Tööpakkumise number

236446

Töö kirjeldus

Pakume tööd tugijaamade ehituse- ja mastitööde spetsialistile. Töö sisuks on raadiolinkide, tekommunikatsiooni tugijaamade ja mastide ehitamine, insallerimine ning hooldamine. Töö sisaldab ka mastide otsa ronimist. Töö hakkab toimuma 2 mehelises meeskonnas.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus telekommunikatsiooni mastitöödel (mastide ehitus või hooldus)
- eelnev töökogemus raadiolinkide, tugijaamade ehituse alal
- eesti- ja inglise keele oskus
- B-kategooria juhiload
- ausus
- kohusetundlikus
- täpsus
- töökus
- ei tohi olla hirmu kõrguste ees

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi
- tööohutuse koolitust
- konkurentsivõimelist palkka (põhipalk + tulemustasu)

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2011
Kuulutus sisestati:
15. august 2011

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.