Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638878

Tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tugiisikud toetavad lapsi lasteaias, koolitundides, teraapiates käimisel või vaba aja sisustamisel. Töö sisuks on erivajadusega lapse abistamine ja motiveerimine õppetegevuses, vajadusel juhendamine igapäevategevustes, hooldustoimingud ja/või saatmine liikumisel linnaruumis.

Ootused kandidaadile

Sobid tööks hästi, kui Sinu omaduste hulka kuuluvad:
- hea kohanemisvõime, paindlikkus ja kannatlikkus;
- tolerantsus, heasüdamlikkus, tasakaalukus;
- kohusetundlikkus, kokkulepetest ja tööaegadest kinnipidamine;
- rõõmsameelsus ja positiivne ellusuhtumine.

- tugiisikutöö on osalise koormusega, tööaeg kokkuleppel ja vastavalt lapse vajadustele;
- tunnitasu 6 eurot (bruto);
- võimalus osaleda tasuta koolitusel ning regulaarsel töönõustamisel;
- tugiisikuga sõlmitakse tähtajaline käsundusleping.

Kui tunned soovi töötada tugiisikuna, siis ootame Sind kandideerima läbi CV Keskuse tööportaali. Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust kandideerimisperioodi jooksul.

Tööle asumine kokkuleppel.
Lisaküsimuste korral helistada telefoni nr 519 09 155 (sotsiaaltöötaja-koordinaator Kadri Piikmann).

Tööpakkumise number
#638878

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Kuni 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2020

Tallinna Perekeskus on Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti hallatav linna asutus, mis pakub lastega peredele psühholoogilist nõustamist ja toetavaid sotsiaalteenuseid. Keskuse pereteenistuse klientideks on lapsevanemad, kes vajavad tuge ja nõustamist laste kasvatamisel, pere igapäevaelu korraldamisel, keerulistes inimsuhetes või ka laiemalt oma koha leidmisel ühiskonnas.

Vaata rohkem

Tugiisik