Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754742

Tugiisik

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tugiisik käib 2-3 päeval nädalas koos ühe vahva väikese poisiga lasteaias ning abistab, toetab ja juhendab teda igapäevastes tegevustes koostöös perevanema ning tugivõrgustikuga.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;

  • varasem lastega töötamise kogemus;

  • hea eesti keele oskus;

  • läbitud tugisiku koolitus (või valmisolek läbida);

  • rõõmsameelne ja energiline;

  • abivalmis ning järjekindel;

  • paindlik, kannatlik ja mänguline;

  • kõrge pingetaluvusega ning väikese lapse vajadusi mõistev.

SOS Lasteküla pakub tähtajalise lepingu alusel põnevaid väljakutseid ja huvitavat tegutsemist. Töötamise graafik, töötasu ja -maht lepitakse kokku läbirääkimiste käigus.

Tööpakkumise number
#754742

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tugiisik