Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343720

TRÜKKAL

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- trükimasina ja – materjalide ettevalmistamine;
- trükitellimuste kvaliteetne teostamine tellija poolt esitatud nõuetele;
- osalemine trükiprotsessis ja kõrge trükikvaliteedi tagamine;
- trükitööde teostamiseks vajalike tööriistade korrashoid;
- trükiprotsessis suure pildi nägemine ja osalemine meeskonnatöös

Ootused kandidaadile

- erialane haridus;
- 2 aastat tööstaaži trükitööstuses on eeliseks;
- offset - trükkimise kogemus;
- probleemide lahendamise oskus;
- arvutikasutamise oskus;
- initsiatiiv omandada teadmisi trükitehnoloogiast;
- tasakaalukus, hea pinge taluvus;
- kiire õppimisvõime, täpsus ja korrektsus;
- valmisolekut töötamiseks vahetustes;

Ettevõte pakub

- meeldivat võimalust kuuluda IMELISSE meeskonda;
- oma eriala professionaalseid tegijaid;
- arendavat koostööd kollegidega erinevatest osakondadest;
- modernset ja kaasaegset töökeskkonda;
- võimalust areneda koos organistasiooniga

Lisainfo

Kui sa loed seda töökuulutust ja TUNNED, et kõik ellpool kirjeldatu käib just SINU kohta, sin ootame sind JULGELT KANDIDEERIMA, sest julge algus tagab kindlalt poole võidust!

Tööpakkumise number
#343720

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
23. mai 2014

Metaprint AS on metalltaara tootja, kelle peamine toodang läheb eksporti. Meie peamine toode on täitmata aerosoolpudel ning peamisteks klientideks erinevate toodete (ehitusvahud jmt) villijad. Lisaks sellele pakume tinatatud pleki trükiteenust erinevatele klientidele.

Vaata rohkem

TRÜKKAL