Trükitööline
Tööpakkumise number #754839

Jospel OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • ettevalmistus trükitöödeks;

  • trükkimine erinevate trükimeetodite seadmetel;

  • trükiste viimistlemine erinevatel seadmetel;

  • trükitööde järjekorra ja valmimise tähtaegade järgimine;

  • töökoha ja seadmete korrashoid;

  • teostatud tööde arhiveerimine;

  • materjali ja valmistoodangu ladustamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • Enesetäiendamise soov ja võime;

  • Süsteemsus ja oskus oma tööd planeerida;

  • Iseseisvus, täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel;

  • Kannatlikkus parima tulemuse saavutamiseks;

  • Varasem kokkupuude trükkimisega võib olla kandideerimisel kasuks;

  • tööülesannete täitmiseks arvuti kasutamise oskus on vajalik;

  • oskus kasutada kujundusprogramme tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd trükikoja erinevatel töökohtadel;

  • Kindlat ja stabiilset tööd;

  • Iseseisvust tööülesannete täitmisel.

  • Ausaid töösuhteid.

Lisainfo

  • Töökeskkond on tootmine.
  • Seadmetel töötamine on igapäevatöö, tõrgete kõrvaldamise oskus on vajalik.
  • Väikeettevõttes töötamisel tuleb osata mitmeid sidustõid.

Tööpakkumise number
#754839