Värsked tööpakkumised

Trükikoja tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359925

Tööpakkumise number

359925

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Tallinnas, Mõigus asuvasse tootmisettevõttesse trükiste järeltöötlejaid

- Trükiste servade töötlemine
- Trükiste formaati lõikamine
- Trükiste õõsimine
- Trükiste pakkimine

Nõudmised kandidaadile

- Töö on füüsiliselt raske ja sobib seetõttu pigem meestele
- Eelnev töökogemus tööstuses töötamises tuleb kasuks
- Hoolsus ja täpsus

Ettevõte pakub

- täistööaeg (vahetustega), töö kahes vahetuses
- põhjalikku väljaõpet
- head ja kindlat töötasu
- häid töötingimusi ja abivalmis meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. november 2014
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2014

Staffpoint OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Kuni 06.09.2013 kandis ettevõte nime Personalipunkt OÜ.

Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes
Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja.