Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316307

Troppija-ladustaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toodangu (betoontooted) vastuvõtmine ja ladustamine
toodangu pealelaadimine autole/vagunile
töö toimub välistingimustes

Ootused kandidaadile

troppija tunnistuse olemasolu
kasuks tuleb varasem töökogemus ehitusobjektil

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
aktiivset ja sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#316307

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2013
Kuulutus sisestati:
8. august 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

AS TMB on üks suuremaid monteeritavate raudbetoonelementide tootjaid Balti riikides. Ettevõte alustas tegevust 1961. aastal. Tänaseks toodab TMB kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid monteeritavaid raudbetoonelemente: seinaelemente, õõnespaneele, poste, riive, talasid, TT-ribipaneele, treppe, rõdusid, vundamendielemente ning –vaiu ja muid raudbetoontooteid.
Ettevõte müüb oma toodangut peamiselt Baltimaadesse, Soome ja Skandinaaviasse.

Vaata rohkem