2023-08-23 14:48:55

Trimmerdaja - muruniitja

KAGUMARI OÜ
1600 - 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

OTSIME PÄRNU LINNA ERINEVATESSE PIIRKONDADESSE TRIMMERDAJAID / MURUNIITJAID

SINU TÖÖÜLESANDED

  • hooldustööde teostamine
  • trimmerdamine / muruniitmine
  • prügiurnide tühjendamine - varajane kellaaeg
  • talvel lume lükkamine - varajane kellaaeg

OOTUSED KANDIDAADILE

  • sul on B- kategooria juhiluba
  • sul on valmisolek teha füüsilist tööd (trimmerdamine, muruniitmine, talvel lumelükkamine - nii masina, kui lumelabidaga)
  • iseseisvalt töötamise oskus
  • eesti keele oskus suhtlustasandil
  • KOHUSETUNDLIKKUS

OMALT POOLT PAKUME

  • kaasaegseid töövahendeid (0- pöörderaadiusega kommertsniidukid, trimmerid), kommunaalsõiduk lumelükkamiseks + labidatöö
  • ametiauto
  • konkurentsivõimelist palka 1600€-2000€ bruto
  • töötasu sõltub töötaja panusest töösse!

             TÖÖLE ASUMISE MAI algus

                      INFO tel: 552 4545