Värsked tööpakkumised

Triikija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419903

Tööpakkumise number

419903

Töö kirjeldus

Keemiline puhastus Euroclean Oü
Vajab TRIIKIJAT

Üleriiete jm. esemete triikimine ja viimistlemine (õhtune vahetus, osaline töökoormus).
Komplekteerimine ja pakkimine.

Nõudmised kandidaadile

Füüsilise töö kogemust
Võimet töötada triikimisseadmega (väljaõpe kohapeal )
Paremakäeline
Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Töö aeg: 17.00 – 21.00 E-R
Töötasu: 5 eur /h /neto
( võimalik teenida lisaboonust tükitöö alusel)

Lisainfo

Tööle asumise aeg: 15.05.2016
Alates sept.2016 võimalik edasi töötada täiskoormusega
CV-d palun saata: euroclean(ät)euroclean.ee
Lisainfo: 56237070

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. mai 2016
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 5 EUR tunnis

Oü Euroclean asutati aastal 2005 osutamaks keemilise puhastuse ja pesupesemiseteenust nii jae- kui äriklientidele.

Kasutame oma tegevuses Itaalia päritolu "Renzacci " ja "Ipso" seadmeid.
Meie eesmärgiks on pakkuda mugavust, puhastades nii tekstiilesemeid kui nahk- ja karusnahkesemeid, samuti jalanõud, aksessuaarid, kotid, kohvrid.
Valime alati parimat tulemust andva puhastusviisi - meie eesmärk on saada maksimaalselt puhas tulemus !
Oleme paindlikud ja lähtume kliendi vajadustest - vajadusel saab klient eseme kätte samal päeval.
Lisaks oma põhitegevusele ( rõivaste puhastamine ) pakume ka riiete pisiparandust, ka. jopede-mantlite lukkude vahetamist.

Tänaseks oleme oma töökojad sisse seadnud

* Sõpruse pst.174, Tallinn ( Rimi )
* Lootsi 7 , Tallinn ( Norde Centrum )
* Pärnasalu 31, Saue
* Keila Selver